Ürünler

Dr.Clinic Aydınlatıcı Palet 3 Renk

Dr.Clinic Aydınlatıcı Palet, etkili bir makyaj için kullanabileceğin eşi olmayan bir üründür. Ürün, parlak ve aydınlık bir cilt tonuna sahip olmanı sağlar; böylece makyajın daha dikkat da çekici olur. Arzu ettiğin cilt parlaklığına ulaşman, Dr.Clinic 3’lü Aydınlatıcı Palet’in eşsiz biçimülü ile çok rahat.

Dr.Clinic 3’lü Aydınlatıcı Palet’in 3 renk seçeneği vardır. Makyajına uygun olarak bu renklerden birini kullanabilirsin. Rahat bir kullanıma haiz olan Dr.Clinic 3’lü Aydınlatıcı Palet’in yüzüne kolayca uygulayabilir, çok kısa bir süre içinde makyajının güzelliğini artırabilirsin. Üstelik yüksek renk pigmentasyonu ile hayal ettiğinden çok daha canlı ve güzel bir cilt rengi elde ederek daha dinamik görünebilirsin.

Dr.Clinic 3’lü Aydınlatıcı Palet’ı, yüzünün aydınlatmak ve ön plana çıkarmak istediğin bölgelerine doğru şekilde uygulamalısın. Elmacık kemiklerinin üst kısmı, burun ucu, burnun üst kemiği, kaş altları ve dudak üstü kıvrımı; genelde yüzün ön plana çıkması ihtiyaç duyulan noktalardır. Sen de yüzünün doğru bölgelerine ışıltı katarak çevreına pozitif yönde bir enerji yayabilirsin.

Tüm makyajın bitirdikten sonrasında, yüz hattını etkileyici kılmak ve ışıltılı bir güzelliğe kavuşmak için Dr.Clinic 3’lü Aydınlatıcı Palet’i tercih etmelisin. Dr.Clinic 3’lü Aydınlatıcı Palet’i bir sünger ya da fırça yardımıyla cilde uygulamalı, bu işlemin peşinden yüzünü tekrar pudralamalısın. Sen de etkisi altına alan, parlak ve canlı yüz hatlarına sahip olmak istiyorsan Dr.Clinic 3’lü Aydınlatıcı Palet’i tercih etmelisin.

Diğer makalemize de göz atmak ister misin?  Dr.Clinic Yaşlanma Karşıtı Gece Kremi 50 Ml

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu