Ürünler

Dr.Clinic Diş Macunu Mikro Partiküllü

Dr.Clinic Mikro Partiküllü Diş Macunu, diş minelerinize zarar vermeden beyazlık ve parlaklık kazanmıştırrır. Diş çürümelerine karşı korumaya destek sağlar. Mavi renkli Micro Partiküller ilk fırçalama ile başlayarak kir oluşumunu engeller. Daha sağlıklı dişlere haiz olmak ve güvenle gülümsemek için sende mikro partiküllü Dr.Clinic diş macununu kullanabilirsin!

Tertipli diş fırçalama alışkanlığı edinmek kadar doğru diş macunu seçimi de önem taşır. Diş hassasiyetlerine ve mevcut ise diş eti sorunlarına özel bir ürün tercih etmek daha sağlıklı sonuçlar elde etmeni sağlar. Sigara kullanımı, çay ve kahve gibi kafeinli içecekler dişlerde sararma ve lekelenme yaratır. Düzenli temizlenmediği taktirde dişlerde çürük oluşumu gözlenebilir. Bu sebepler ile diş fırçalamak alışkanlık haline getirilmeli ve doğru ürün kullanılmalıdır. Dr.Clinic Mikro Partiküllü Diş Macunu beyazlık ve parlaklık en iyi seçimin!

İçindekiler: Deionized Aqua, Calcium Carbonate, Sorbitol, Glycerin, Sodium Bicarbonate Hydrated Silica, Sodium Lauryl Sultate Disodium Phosphate, Titanium Dioxide. Aroma, Menthol, Cellulose Gum, Sodium Saccharin, Chlorhexidine Digluconate, Sodium Fluoride, Methyl Paraben, D-Lemonene, Active Ingredent: Sodium Fluoride %0,31 (1400ppm)

KULLANIM ŞEKLİ: Günde minimum iki defa ve 3’er dakika fırçalayın. Bir günde 3 defadan fazla kullanılmamalıdır. Diş macununu diş fırçasına uygulayarak fırçalayın ya da fırçalamadan önce bezelye tanesi kadar macunu temiz bir parmak ucuyla kırılgan bölgeye nazikçe 1 dakika süresince (günde en çok 2 kere) uygulayın ve arkasından dişlerinizi diş fırçası ile fırçalayın. Fırçalama sonrası ağzınızı çalkalayıp tükürün ve her kullanım sonrası tüp kapağını kapatın.

Diğer makalemize de göz atmak ister misin?  Dr.Clinic Kaş Sabitleştirici

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu