dr clinic

Dr.Clinic Kimdir?

1984 yılında Aydın Hacıabdullahoğlu’nun İstanbul’da kurmuş olduğu ve günümüzde oğulları tarafından çalıştırılan grup şirketlerimiz, kozmetik ve kişisel bakım sektöründe Türkiye’nin lider firması konumuna gelmiştir. Başarı adımlarına Aydinç Kozmetik ile başlamış olup, Üretim ve İhracat alanında Makyaj Kozmetik, yurt içi pazarında ise Universal İstanbul Kozmetik ile başarı adımlarına devam etmektedir. 2021 yılında ise Doğrudan satış sistemine farklı bir bakış açısı getirecek olan Global Network isimli şirketin kurulumuna imza atmıştır. Piyasaya kattığı yenilikler ve farklı bakış açıları ile sektördeki iddialı tutumunu korumaktadır.

Dr.Clinic’in Sektördeki Deneyimi Nedir?

Sektördeki 35 yılı aşkın tecrübemiz ile birlikte elde ettiğimiz deneyimler sonucu ortaya çıkan Dr.Clinic markamız ; yenilikçi, cesur ve tutkulu bakış açısı ile her zaman daha iyisini hedeflemektedir.
Sağlıklı, inovatif ve sürdürülebilir üretim stratejilerini, her zaman gelişime açık olan ekibi ile adım adım ileriye taşıyan şirketimiz, Türkiye’de kozmetik ve kişisel bakım üretiminin öncüleri arasında yer almasının yanı sıra, global kozmetik ve kişisel bakım sektöründe de dünyanın en seçkin ve prestijli markaları arasında yer almayı hedeflemektedir. İç piyasaya vermiş olduğu hizmetler ile ortaya çıkardığı kalitenin, farklı kollardan tüm dünyada ulaşılabilir olmasını sağlamak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Dr.Clinic Ürünleri Nerede Üretilmektedir?

Dr.Clinic markamıza ait ürünler İstanbul Hadımköy’de yer alan, 20.000 m2’lik kapalı alana sahip üretim tesisimizde üretilmektedir . Renkli kozmetik , cilt bakım, kişisel bakım, ev temizliği , hijyen vb. birçok kategoriye ait geniş ürün yelpazesine sahip olan markamızın aynı zamanda , Helal Sertifikası, ISO 9001:2008, ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 ve Cosmetics GMP kalite yönetim belgeleri bulunmaktadır . Avrupa ve uluslararası standartlarda, kullandığı yüksek teknoloji ve Avrupa menşeili hammaddeleri ile ürün kalitesi anlamında da diğer rakiplerinden büyük ölçüde ayrışmaktadır. Yüksek kalite ve ulaşılabilir fiyat prensibi bakış açımız ile en iyi hizmeti en uygun fiyata vermek için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.
Şirketin “kalite” anlayışı sadece üretilen ürünlerle sınırlı kalmayıp, bünyesinde istihdam ettiği her personelin gerekli eğitimlerden geçerek daha da bilinçlenmesini, profesyonelleşmesini sağlamaya yöneliktir. Türkiye’de ve globalde kozmetik ve kişisel bakım alanında ulaşabileceği tüm noktalara dokunabilmenin mutluluğunu tüm dünya ile paylaşmanın gurur ve mutluluğu ile çalışmalarına devam etmektedir.

Diğer makalemize de göz atmak ister misin?  Dr.Clinic Giriş

Kaynak: drclinic.com.tr

Diğer makalelerimize de göz atmak ister misiniz?

Dr Clinic Üyelik

Dr Clinic Giriş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu