Ürünler

Dr.Clinic Yaşlanma Karşıtı Gece Kremi 50 Ml

Dr.Clinic Yaşlanma Karşıtı Gece Kremi, içerisindeki Peptid karmaşık ve Vegan Hyalüronik Asit sayesinde cilt dokusuna dirilik, dolgunluk ve canlılık kazandırır. Sende cildinin beslenirken neme doymasını istiyorsan ürünü kesinlikle keşfetmelisin! Yaşlanma emareleri gösteren bütün ciltler için uygun bir gece kremidir. Tertipli kullanım ile daha dolgun ve dinç bir yüz elde edebilirsin.

Yoğun ve stresli yaşam, çoğu vakit yaşlanma belirtilerini erken süreçte ortaya çıkarabilir. Bu yüzden cildini dış etkenlere karşı koruyarak önlem alabilirsin. Dr.Clinic Yaşlanma Karşıtı Gece Kremi’ni bakım rutinine dahil ederek yaşlanma etkilerini azaltabilmen mümkün. 50ML boyutundaki ürün, cildin geceleri kendini yenileme yetisini destekleyerek doygunluk kazanmasını sağlar. İçeriğindeki özel aktifler ve hyaluronic acid ile cildinin beslenmesini destek sunar.

Temiz cildine tertipli olarak uygulama icra ettiğinda farkı sende görebilirsin. Cildinin kirli hava ve gözenek tıkanıklığından arınması ve gece bakımı ile cilt bariyerinin kuvvetlenmesi için sende yaşlanma karşıtı gece kremini bakım setin içine dahil et!

Kullanım Şekli: Kullanmak istediğin bölgeyi temizledikten sonra eline bir miktar krem alarak dairesel hareketlerle masaj yapar benzer biçimde uygulayabilirsin.

UYARILAR: Harici kullanım içindir. Isı ve ışıktan koruyun. Göze temas ettirmeyin. Gözle temas halinde bol suyla durulayın. Ürünü kullanmadan önce alerji testi yapın. Oda sıcaklığında (25°C) saklayın ve çocukların erişemeyeceği yerlerde muhafaza edin.

Alerji Testi: Ürünü kullanmadan önce kolun üst kısmındaki bir bölgeye kremi sürün ve 15-20 dakika bekleyin. Herhangi bir reaksiyon görülürse ürünü kullanmayı bırakın.

Diğer makalemize de göz atmak ister misin?  Dr.Clinic Diş Macunu Mikro Partiküllü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu