Ürünler

Proplex Goo Jelibon C Vitamini Yumuşak Şeker 60 Adet

Dr. Clinic Proplex Goo Vitamin Deposu Yumuşak Şeker, gmeşhurk C vitamini ihtiyacınızı karşılamak için ideal bir üründür. C vitamini, bağışıklık sistemini güçlendirmek ve demir emilimini arttırmak için oldukça önemlidir. Yoğun yaşam temposu içinde meyve veya öteki besinler ile C vitamini ihtiyacını karşılayamıyorsan Dr.Clinic turuncu jellybonları keşfetmenin tam süreı!

C vitamini, vücudun enfeksiyonlara karşı korunmasına yardımcı olan lenfositler ve fagositler olarak da malum beyaz kan hücrelerinin üretimini teşvik etmeye destek sunar. Böylelikle bağışıklık sistemini güçlendirerek enfeksiyonlara karşı koruma görevini üstlenir. Vücudumuzun ve bağışıklık sistemimizin normal fonksiyonlarını korumak için C vitamini alımına dikkat edilmelidir. Sende yaşam temponun içerisinde ergonomik şekilde vitamin takviyesi yapabilmek için Dr. Clinic Proplex Goo Vitamin Deposu Yumuşak Şeker ürününü kullanabilirsin.

C vitamini, cilt sağlığı için de değer arz eder. Cildin kuruluğunu azaltmaya destek sağlar ve cildine rutubet sağlar. Daha dinç ve sağlıklı bir yüz elde etmeni destek sunar. Kilo ve iştah kontrolünde yardımcı olur. Bağışıklık sistemini düzenler. 11 yaş ve üzeri yetişkinler için sabah – akşam 1’er adet tüketilmesi tavsiye edilir.

İçindekiler: Deiyonize su, şeker, pektin, Sodyum sitrat, Malik asit, L-askorbik asit, Sodyum glukonat, Açai ekstresi, Çinko sitrat, Aserola ekstresi, Nar ekstresi, Gojiberi ekstresi, Muz ekstresi, Elma ekstresi, Çilek ekstresi, doğal çilek aroması, doğal kavun aroması, doğal ahududu aroması, Beta-karoten, D-alfa-tokoferil asetat, Retinil palmitat

Serin, kuru ve direkt güneş ışığı almayan yerlerde muhafaza ediniz.

Tavsiye edilen gmeşhurk dozu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesi yada tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme devri ile hastalık veya ilaç kullanılması durumunda doktorunuza danışın.

Uluslararası ISO 9001:2015, ISO 22000:2005 ve Helal Belgeli tesiste üretilmiştir.

Diğer makalemize de göz atmak ister misin?  Dr.Clinic Diş Macunu Mikro Partiküllü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu